Bağlantılara atla
Şirketinizin üretim sürecindeki verimliliğini arttırmak ister misiniz? 

Şirketinizin üretim sürecindeki verimliliğini arttırmak ister misiniz? 

İşletmenizin başarı hedeflerine ulaşması, sürekli gelişimi hedefleyen bir işletme için vazgeçilmez olan unsurlardan biri olan verimlilikle doğrudan ilişkilidir. Verimliliği esas alan her çalışma, belirlenen başarı hedeflerine daha da yaklaşmanıza yardımcı olan kritik bir etkiye sahiptir.

Makine Verimlilik çalışmamız, üretim sürecinde önemli olan her aşamada atlanmaması gereken noktalara odaklanır. Ürün başına düşen zaman, bakım maliyetlerine sağlanan fayda, rekabet gücünün artışı gibi unsurlar, şirketinizin genel performansını etkileyen kritik faktörlerdir. Cycle Senzu sistemi, her bir ürünün üretimindeki eylemleri analiz ederek Machine Cycle Time’ı belirler ve bu süreyi azaltmaya yönelik stratejiler geliştirir.

Yamazumi çalışması ise ∑CT (toplam cycle time) süresini hesaplamak, prosesler arası iş dengesini sağlamak, makinenin mevcut hareketlerini incelemek, görselleştirmek ve iyileştirmek gibi önemli adımlarda etkili olan bir araçtır.

İdealkoç olarak, yalın yönetimin gelişimine katkı sağlamak amacıyla makine ve personel verimliliklerini belirlemeye ve geliştirmeye yönelik çalışmaların düzenlenmesine rehberlik ediyoruz. İşletmenizde gerçekleşen her faaliyetin verimli sonuçlar doğurmasına ve işletmenizin yolculuğunu daha sağlam hale getirmesine özen gösteriyoruz. 

Bizimle birlikte işletmenizde gerçekleştirilen her çalışmanın ortaya koyacağı verimliliği görmeye hazırsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu içeriği beğendiniz mi?
Şirketinizin üretim sürecindeki verimliliğini arttırmak ister misiniz? 

Yorum Yap

Share via
Copy link
Powered by Social Snap