Bağlantılara atla

Neden İdealkoç?

İdealkoç Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri, uzman kadrosu ve müşteri odaklı yaklaşımıyla müşterilerine kaliteli ve etkili hizmet sunmayı amaçlamaktadır. İhtiyaçlara özel çözümler sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, İdealkoç’un öncelikli hedeflerinden biridir.

Neden İdealkoç Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri?

Bizler, saha uygulamaları konusunda tecrübeli ve yalnızca sahadan edindiğimiz kendi tecrübelerimizi eğitim materyali haline getirerek müşterilerimizin gelişimine sunmaktayız.

Uygulama aşamasında yaşanabilecek direnç ve zorluklara karşın mücadeleci ve ısrarcı bir yaklaşımla proje hedeflerine ulaşmak için her türlü çabayı göstermekten çekinmeyiz. Online, yerinde ve sahadaki eğitim ile danışmanlık hizmetlerimiz sonuç odaklı olup müşterilerimizin kısa ve uzun vadeli performansına katkı yapacak yapıdadır.

Önce Toyota tarzı üretim ve Yalın kavramların öğretilmesine, sonra da müşterilerimizin sonuçlarına yansıyacak faaliyetlerin düzenlenmesini sağlarız. Projelerimiz 3 ay ile 5 yıla varan büyüklüktedirler. Çalışmalar 3-5 aylık dönemlerde (faz) yürütülür. Her dönem sonu sonuçlar gözden geçirilir ve bir sonraki aşamada yapılacaklar kararlaştırılır. Müşterilerimizin memnuniyeti en önemli hedefimiz olup, projenin başarısı en temel performans göstergemizdir.

Yerinde

Çalışmalar organizasyonun her seviyesinde gerçekleştirilir. İş akışı yakından izlenir, mevcut durum doğru tespit edilir. Çözümlerin sonuçlara etkisi hızlı ve en etkin şekilde gerçekleştirilir.

Tecrübeli

30+ yıllık Toyota Tarzı ve araçlarını yöntemlerini uygulama tecrübesi ve dönüşüm projelerinde geniş deneyimimiz mevcuttur. Etkin, hızlı ve yüksek kazançlı proje yönetim becerisine sahibiz.

Geniş Açılı

Danışmanlarımız önceki çalıştıkları firmalarında hem yönetici hem danışman olarak benzeri görevlerde bulunmuşlardır. Birçok farklı seviye ve açılardan bakarak değerli çözümler üretebiliriz.

Amaç Güdülü

İşimizin ülke ekonomisine katkısına son derece önemli olduğunun farkındayız. Müşterilerimizin başarısını kendi başarımız olarak görüyor ve bununla övünüyoruz.

Donanımlı

İlgili konular hakkında geniş bilgi bankasına ve uzman ağına erişim şansına sahibiz. Bu sayede birçok sektörde esnek ve çeşitte öneri sunabiliriz.

Başarılı

Ekip çalışmasına güvenen, bireye saygılı ama paydaşlarının menfaati için var olan, sistematik, disiplinli ve etik kurallar doğrultusunda çalışan bir grubuz.

Copy link
Powered by Social Snap