İstanbul: 0 (216) 706 02 13 – Bursa: 0 (224) 452 43 25 info@idealkoc.com
54e15a34 Cdfd 4193 95ef D8fbc670dc40

TAYSAD İş Mükemmelliği UR-GE Projesi Danışmanlık Faaliyetlerimiz

“T.C. Ticaret Bakanlığı’nın desteği ile yürütülen TAYSAD İş Mükemmelliği UR-GE (Uluslararası Rekabetçiliği Geliştirilme) Projesi’nin 2020-2021 dönemi danışmanlık faaliyetleri İdealkoç tarafından yürütülmeye başladı. 2014 yılında ilki gerçekleştirilen kümenin üçüncü dönem danışmanlık faaliyetleri Bursa, Kocaeli ve İzmir’de eş zamanlı olarak ilerliyor.

İdealkoç ekibi, firmalarda İş Mükemmelliği Dönüşümünü gerçekleştirmek üzere çalışmalara başladı. Sahada firmaların mevcut durumunu yerinde görüp, firmalar ile birlikte Değer Akış Haritalama çalışmaları uygulamaya geçiliyor.

Değer akış haritalama, değer akışındaki israfları yok ederek sürekli akış elde etmeyi amaçlamaktadır.  İdealkoç danışmanları ile uygulayıcılar; iş adımlarını tanımlayıp, israfların görülerek nedenlerinin ortaya çıkmasını ve israfların yok edildiği bir akışı oluşturma hedeflerine hızlı adımlarla ilerliyorlar.

 

12 firmanın katıldığı ‘Mevcut Durum Analizi ve Haritasının Oluşturulması’ ile başlayan danışmanlık faaliyetleri ise Gelecek Durum Analizi, Standartlaşma, 5S, Yerinde Kalite, Hoshin, SMED.. gibi konularda uygulamalı olarak ile devam edecek.

Amacımız UR-GE projeleri de dahil olmak üzere, İş Mükemmelliği yolculuklarında müşterilerimize rehberlik yapmaktır.

Hedefimiz eğitim, uygulama ve danışmanlık hizmetlerimizle sektör bağımsız olarak müşterilerimize katma değer yaratmaktır. Bu noktada, tüm firmalarımıza ve danışmanlarımıza teşekkür ediyor; hedeflere ilerleyen yolda başarılarının devamını diliyoruz.

Ara