İstanbul: 0 (216) 706 02 13 – Bursa: 0 (224) 452 43 25 info@idealkoc.com
Benchmarking

Benchmarking Performans Yönetimi

Benchmarking Performans Yönetimi konulu webinar ile bilgi vermeden önce Taysad & İdealkoç iş birliğinde yapılan ve 5 alt başlıktan oluşan “CEO Performans Göstergeleri Yönetimi” seminer serimize yoğun ilginizden dolayı teşekkür ederiz.

Seminer serimiz ile üst düzey yöneticilerin hangi göstergeleri takip etmeleri gerektiği, hedeflerin, görev dağılımının ve zaman sınırlarının nasıl belirleneceği ve genel olarak gelişimin nasıl yönetilebileceği hakkında öneriler verilmektedir.

Benchmarking Kritik Performans Göstergeleri” Online Semineri

Serinin dördüncü başlığı olan “Benchmarking Kritik Performans Göstergeleri” online semineri 1 Haziran 2020 Pazartesi günü 14:00-15:00 saatleri arasında gerçekleştirilmiştir. Seminerde pazar büyüklüğü, müşteri pazar dağılımı, müşteri ürün ve hizmet dağılımı, rakip pazar payı ile rakip performansları gibi önemli Benchmarking göstergelerinin tespiti ve yönetiminden bahsedilmiştir.

Benchmarking Performans Yönetimi Sunumu 

Benchmarking Göstergeleri

2020 Nisan Ayı Bilgilendirme Raporu

İdealkoç Genel Müdürü Ömer Faruk Tezcan’ın Benchmarking konusunda yazdığı “Kıyaslamadan Bilemezsiniz” başlıklı makalesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Ara