İstanbul: 0 (216) 706 02 13 – Bursa: 0 (224) 452 43 25 info@idealkoc.com

Bizler, teorik eğitimlerini en üst seviyede tamamlamış bir ekip olmakla birlikte, asıl iddiamız işin üzerindeki tecrübelerimizdir.  Şartlar ne olursa olsun verdiğimiz sözü zamanında tutarız. Projelerimiz sonuç odaklıdır, yani müşterilerimizin performansına önemli düzeyde etki yapacak düzeydedir.  Danışmanlarımız sorumluluklarının farkındadırlar.  Önce Toyota Tarzı Üretim ve Yalın kavramların öğretilmesine sonrada müşterilerimizin sonuçlarına yansıyacak faaliyetlerin düzenlenmesini sağlarlar.  Projenin büyüklüğüne göre 3-5 aylık dönemlerde yapılan çalışmaların durumu ve elde edilen sonuçlar hakkında müşterilerimize sunum yaparız.  İşin sürekliliği için güven tazeleriz.

İdelkoç ekibinin başlıca farklı özellikleri şunlardır:

Amaç Güdülü

Amaç Güdülü

İşimizin ülke ekonomisine katkısına son derece önemli olduğunun farkındayız.  Müşterilerimizin başarısı bizim en büyük övünç kaynağımızdır.

Tecrübeli

Tecrübeli

+25 yıllık Toyota Tarzı ve araçlarını yöntemlerini uygulama tecrübesi ve dönüşüm projelerinde geniş deneyimimiz mevcuttur.  Bu sayede etkin, hızlı ve yüksek kazançlı proje yönetim becerisine sahibiz.

Geniş Açılı Bakış

Geniş Açılı Bakış

Danışmanlarımız önceki çalıştıkları firmalarında hem yönetici hem danışman olarak benzeri görevlerde bulunmuşlardır.  Dolayısıyla, projeye birçok farklı seviye ve açılardan bakarak değerli çözümler üretebiliriz.

Yerinde

Yerinde

Çalışmalar yerinde ve organizasyonun her seviyesinde gerçekleştirilir.  Böylelikle iş akışı yakından izlenir, mevcut durum doğru tespit edilir ve çözümlerin sonuçlara etkisi hızlı ve en etkin şekilde gerçekleştirilir.

Donanımlı

Donanımlı

İlgili konular hakkında geniş bilgi bankasına ve uzman ağına erişim şansına sahibiz. Bu sayede birçok sektörde esnek ve çeşitte öneri sunabiliriz.

Başarılı

Başarılı

Sözüne sadık, ekip çalışmasına güvenen, bireye saygılı ama paydaşlarının menfaati için var olan, sistematik, disiplinli ve etik kurallar doğrultusunda çalışan bir grubuz.

Hayalleriniz bizim de hayallerimizdir!

Ara