İstanbul: 0 (216) 706 02 13 – Bursa: 0 (224) 452 43 25 info@idealkoc.com

Amacımız İnsana Saygı ve Sürekli Gelişim yaşam felsefesine dayalı İş Mükemmelliği ve Gelişimi modelini şirketlerde uygulayarak performanslarını arttırmak, sürekli ve sağlıklı büyümelerini sağlamaktır.

Başta Otomotiv ve Tekstil sektörü olmak üzere her türlü ürün üreten ve hizmet sağlayan firmalara hizmet vermektedir.  Organize Sanayi Bölgeleri, Ticaret ve Sanayi Odaları, Meslek Birlikleri gibi STK ve hizmet sektörleri için etkin ve yararlı çözümler üretmekteyiz.

İstanbul ve Bursa’da kurulu ofislerimizde hizmet veren ekibimiz, çeşitli sektörlerde yönetim ve üretim kademelerinde uzun yıllar görev yaparak Yalın Yönetim ve Tekniklerini bizzat uygulamış 25 yılı aşkın tecrübeye sahip profesyonellerden oluşmaktadır.

Koçluk esasına dayanan ve ülkemiz kültürüne uygun olarak geliştirdiğimiz özel çalışma metodolojimiz sayesinde hizmet verdiğimiz kurumlarda Sürekli Gelişime dayalı sistemler kuruyoruz ve çalışanlarının gelişimini sağlıyoruz.

Kurum ve çalışan gelişimi ile meydana gelen artı katma değer sayesinde ülkemizin kalkınmasına katkı sağlayacağımıza inanarak çalışmalarımıza cesaret, azim ve inanç ile devam ediyoruz.

İdealkoç’un ana uzmanlık konuları:

Yalın Teknikler
Yalın Teknikler (5S, Kaizen, SMED, Kanban, Heijunka, vs) hakkında eğitimler düzenlemek,

Yapılanma & Dönüşüm
Yeniden yapılanma ve Yalın Dönüşüm projeleri yürütmek,

Tematik Çalışma
Özel tematik çalışma ve gelişim projeleri yürütmek,

Değer Zinciri Yönetimi
Kurumun başarısı ve firmanın rekabetçiliğini etkileyen projeler yürütmek,

Stratejik Planlama
Stratejik Planlama ve Yayılım (Hoshin Kanri) sistemleri
kurmak,

Müşteri Odaklı İnovasyon
Müşteri Odaklı olarak çalışmalar yürütmek,

Liderlik Gelişim Programı
Başarı ve gelişime endekslemiş liderlik modeli yürütmek,

Satış & Pazarlama ve Benchmark Ziyaretleri
İhracata dayalı satış ve pazarlama sistemleri kurmak,
Yurtiçi ve yurtdışı benchmark saha ziyaretleri düzenlemek.

Idealkoc Calistay 01
Idealkoc-calistay-01
Idealkoc-calistay-02
Idealkoc-calistay-03
Idealkoc-calistay-04
Idealkoc-calistay-05

Müşterilerimizin İnsana Saygı ve Sürekli Gelişim kültürünü benimseyerek sürdürebilir başarı elde etmelerini sağlamaktır.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını, konjonktürel koşullara uygun olarak, değer bazlı başarı hikayelerine dönüştüren, performans odaklı, saygın ve seçkin bir firma olmak.

Azim
Yaşanan zorluklara karşın kolay pes etmemek.  Sonuçlar alınana kadar mücadeleye devam etmek.  Çalışmak! Çalışmak! Çalışmak!

Ara